Tánctábor 2018 - NYÁRI TÁNCTÁBOR

A tánctábor egy olyan program, amit nem érdemes kihagyni! Jó hangulat, játékok, buli és persze

tánc, tánc, tánc...

Ugye Te is velünk tartasz a következőbe?

NYÁRI TÁNCTÁBOR 2018.

2018. augusztus 26-31. (vasárnap-péntek)

Nyári tánctábor helyszíne

Nyári felnőtt tánctábor           Bejárós gyerek tánctábor

Őszi felnőtt tánctábor            Téli felnőtt tánctábor

Télen és ősszel rövidebb, 3 napos,

míg nyáron hosszabb, 6 napos táborokat tartunk.

A téli és őszi táborokat mindig péntek-szombat-vasárnapra tesszük, hogy kevesebb szabadságot kelljen kivenni a munkából, vagy ne hiányozz az iskolából.

Ilyenkor a pénteki napon, délután kezdünk, majd szombaton egész nap vannak táncórák és vasárnap délelőtt fejezzük be.

A nyári tánctábor általában augusztus végén vasárnaptól-péntekig kerül megrendezésre. Ilyenkor az első nap szintén délután kezdünk, majd minden nap egész nap délelőtt és délután vannak a táncórák és az utolsó napon már csak ismétlés és gyakorlás van délelőtt.

Az őszi és téli táborok nagyon jók az intenzív tánctanulásra és a csapatépítésre, de a legnagyobb buli mindig a nyári tánctábor!

Addig is, míg eljön a következő tánctábor időpontja, nézd meg

az eddigi táborokban készült fényképeket!

Közeleg a nyári tánctábor időpontja. Néhány tipp, hogy mit érdemes magaddal hozni.