Új jelszó kérése

TÁNCOS Esemény Naptár

2018. Április
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
 
 
 
 
 
 

Kezdő Tánctanfolyam indulások Tata, Tatabánya, Budaörs, Páty:

 

 

 

 

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM TATA 

Tánctanfolyam Tata - Tánciskola Tata

Társastánc tanfolyam indul:

2018. január 9. 

19 óra

 

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA

Tánctanfolyam / Tánciskola Tatabánya

Társastánc tanfolyam indul:

2018. március 22.  

18 óra

KEZDŐ LATIN és KARIBI TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA

LATIN Tánctanfolyam TATABÁNYA - Tánckoktél Tánciskola

Tánctanfolyam indul:

2018. március23. 

18 óra

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM BUDAÖRS

Tánctanfolyam Budaörs - Tánciskola Budaörs

Társastánc tanfolyam indul:

2018. április 27. 

18 óra

 

KEZDŐ ROCK and ROLL TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA

Tánctanfolyam indul:

2018. január 29. 

18 óra

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM   PÁTY

Tánctanfolyam Páty - Tánciskola Páty

Társastánc tanfolyam indul:

2018. április 9.

18 óra

SZÉP Kártya elfogadás

A Tánckoktél Tánciskola szolgáltatásai  SZÉP Kártyákkal is kifizethetőek (CSAK ONLINE):

OTP és K&H SZÉP Kártyákat fogadunk el a tánctanfolyamokon. Csak ONLINE fizetés lehetséges!

Tánciskola - tánctábor és tánctanfolyam OTP SZÉP Kártyával

A tánciskola tanfolyamai és tánctáborai fizethetőek K&H SZÉP Kártyával is!

Fizetési megoldás

TÁNCISKOLA Szavazás

Összehasonlítás

Személyi kölcsön

Táncverseny 2013 október 13

 

 

III. Tánckoktél Kupa- 2013. október 13. Törökbálint

Program és Rajtlista

 

Kapunyitás 9:00
Standard nevezés zárása 9:40
Program Standard blokk
Standard bemelegítés 9:30
Bécsi keringő bemutató 9:50
Standard bevonulás 10:00
Gyerek kezdő Előtánc 2 pár
Junior Kezdő Előtánc 2 pár
Ifi EV +Kezdő Előtánc 4 pár
Ifi NY- Fhaladó Előtánc 2 pár
Gyerek kezdő Döntő 2 pár
Junior Kezdő Döntő 2 pár
Ifi EV +Kezdő Döntő 4 pár
Ifi NY- Fhaladó Döntő 2 pár
F-F2 Kezdő+ F2 EV Elődöntő 8 pár
S2 Kezdő Előtánc 5 pár
S3 Kezdő Előtánc 3 pár
S1-S2-S3 Haladó Előtánc 3 pár
F-F2 Kezdő+ F2 EV Döntő 6 pár
S2 Kezdő Döntő 5 pár
S3 Kezdő Döntő 3 pár
S1-S2-S3 Haladó Döntő 3 pár
Latin nevezés zárása 11:30
Formáció bemutató Angol keringő és Trixián
Parkettpróba
Standard eredményhirdetés
Latin blokk
Latin bevonulás 12:15
Gyerek EV+ Kezdő Előtánc 6 pár
Junior EV+ Kezdő Elődöntő 7 pár
Ifi Haladó-Nyílt Előtánc 2 pár
Gyerek EV+ Kezdő Döntő 6 pár
Junior EV+ Kezdő Döntő 5 pár
Ifi Haladó-Nyílt Döntő 2 pár
IfiEV- Felnőtt Kezdő-Felnőtt 2 EV- kezdő Elődöntő 9 pár
F2 Haladó- S1 haladó-S2 Haladó Előtánc 4 pár
S2- S3 Kezdő Előtánc 2 pár
IfiEV- Felnőtt Kezdő-Felnőtt 2 EV- kezdő Döntő 6 pár
F2 Haladó- S1 haladó-S2 Haladó Döntő 4 pár
S2- S3 Kezdő Döntő 2 pár
Formáció bemutató Paso
Latin eredményhirdetés
Várható befejezés: 14:00