V.I.P. Pontgyűjtés és pontok beváltása

Tájékoztató a pontgyűjtő rendszerről

A Tánckoktél Tánciskola bármelyik Hobbi csoportjába járó tag pontokat gyűjthet aktivitásával, ha regisztrál ITT: TÁNCISKOLA REGISZTRÁCIÓ!

Tehát a pontok gyűjtéséhez két dolognak kell teljesülnie:

- Valamelyik Hobbi csoportunkba kell járni és

- Regisztrálni kell magad a honlapon!

A következő aktivitásokért jár pont:

- Havi tagdíj fizetés (csak teljes hó és adott hó 10-ig történő fizetés esetén)  60 pont/ 6000 Ft

- Páty verseny előkészítő  10 pont / 1 óra

- Saját Intenzív hétvégén való részvétel:  70 pont / 3 óra

- Extra Intenzív Tánc Workshopon való részvétel: 90 pont / 3 óra

- Bejárós tánctábor (téli, őszi): 50 pont / fél nap (3 óra)

- Bejárós tánctábor (téli, őszi): 360 pont / 2 nap (12 óra)

- Nyári Ottalvós Tánctábor: 650 pont / teljes tábor

- Nyári Bejárós Tánctábor: 110 pont / teljes nap

- Buli, bál belépő:  30 pont / belépő

A pontokat mindenki a belépés után láthatja a saját felületén.

A pontok hozzáadása kézzel történik, ezért a fizetést követő 1-2 napon belül várható a pontok felvezetése. Ha nem történik meg, kérlek jelezzétek!

A pontok egymásra nem ruházhatóak át. Mindenki csak a saját aktivitása után kaphat pontot és csak akkor ha regisztrálva van a honlapon.

Visszamenőleg, regisztráció előtti aktivitásért nem tudunk pontot jóváírni, így az elveszik.

A pontok beváltása: Az összegyűjtött pontok tetszőleges időközönként beválthatók az általunk megadott termékekre, kedvezménykuponokra, szolgáltatásokra!

A honlapon egy külön részben lehet hamarosan megnézni, hogy mire lehet beváltani a termékeket és itt tudjátok majd levásárolni a pontokat is.

Mind az egyes tevékenységekért járó pontok mértékének, mind a pontokkal vásárolható termékek, kedvezménykuponok árának változtatásának jogát fenntartjuk!

A fent leírt pontgyűjtő rendszer visszavonásig érvényes!