Fiú keres lány táncpartnert

TÁNCPARTNER KERESŐ FIÚK ADATLAPJAI:

Az adatlapok tartalma önkéntes adatszolgáltatás alapján került fel, amit a hirdető adott meg egy kérdőívet kitöltve. Az oldal szerkesztője az adatlapokon szereplő adatok valódiságáért semmilyen felelősséget nem vállal!

Név: Balog Márió

Születési év: 1991

Település: Oroszlány

Testmagasság: 180 cm

Testsúly: 63 kg

Kedvelt táncok: Latin, Rock and Roll, Egyéb

Tánc tudásszint: Haladó

Táncos célok: Régebben, úgy kb. 3 éve táncoltam latin és standard táncstílusban, de baleset folytán abba kellett hagynom. Szeretném újra kipróbálni magamat, akár hobby, akár verseny szinten.

Keresek: Olyan valakivel táncolnék, aki hasonló véleményen van mint én. Korban lehet fiatalabb, vagy a korosztályomhoz megfelelő.

Tánctanulásra szánt idő: Heti 1-2 óra

Még érdemes tudni rólam: Elején kicsit ideges szoktam lenni... Csak szólok. :P

Telefon: -

E-mail: ian.rider19@hotmail.com

Név: Palásthy Zoltán

Életkor: 34 év

Település: Budapest

Testmagasság: 173 cm

Testsúly: ismeretlen

Kedvelt táncok: Salsa

Tánc tudásszint: Salsa középhaladó

Táncos célok: Tánctudásom fejlesztése Salsa bulikon.

Keresek: Korban és magasságban hozzám illő, jókedélyű, táncolni szerető és lehetőleg középhaladó szinten lévő hölgyet keresek bulikba. Hosszú távra keresek partnert. Ne dohányozzon, vagy csak ritkán!

Tánctanulásra szánt idő: ismeretlen

Még érdemes tudni rólam: -