Új jelszó kérése
 

Gyerek-Junior-Kezdő-Standard

Gy-Jun-Kezdő-St

II. Tánckoktél Kupa Törökbálint Gy-Jun-Kezdő-St

 

A fordulók értékelése:

Döntő

Rajt lista:

Rajt számTáncosTáncosnőTánc Egyesület
7 Kelemen András Zink Zsófia Zsámbéki TSE
5 Potondi Bence Juhász Anna Fáta Sziget Dance TSE
6 Nagy Zoltán Antal Zsófia Sziget Dance TSE
8 Kátai Csaba Botond Csabai Zsófia Levendula AMI

 

A verseny adatai:

Rendező Tánckoktél Tánciskola
Helyszín Törökbálint
Dátum 2013.04.13.
Verseny tipus Nem pontszerző
Versenyző párok létszáma 4

Testület:

Versenyvezető Répás Krisztián
Döntnök nincs
1. számláló Kovács Sándor
2. számláló

Pontozóbírók:

JelzésA pontozóbíró neve
A Molnár Olivér
B Kostyava Beatrix
C Kovács Máté

 

 

Forduló értékelése: Döntő

§5 - 8

 

Angol k.ABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
5 2 2 2 - - - - - - - - ---- 3 ---- ---- - - - 2
6 3 4 3 - - - - - - - - ---- ---- 2 ---- - - - 3
7 1 1 1 - - - - - - - - 3 ---- ---- ---- - - - 1
8 4 3 4 - - - - - - - - ---- ---- 1 3 - - - 4

 

TangóABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
5 1 4 2 - - - - - - - - 1 2 ---- ---- - - - 2
6 4 1 4 - - - - - - - - 1 1 1 3 - - - 4
7 2 2 1 - - - - - - - - 1 3 ---- ---- - - - 1
8 3 3 3 - - - - - - - - ---- ---- 3 ---- - - - 3

 

Quick stepABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
5 1 2 2 - - - - - - - - 1 3 ---- ---- - - - 2
6 3 4 3 - - - - - - - - ---- ---- 2 ---- - - - 3
7 2 1 1 - - - - - - - - 2 ---- ---- ---- - - - 1
8 4 3 4 - - - - - - - - ---- ---- 1 3 - - - 4

 

Végeredmény

§ 9-10

Rajt számAkTQ-------Öszeg11-21-31-41-51-6Helyezés
5 2 2 2 - - - - - - - 6 ---- ---- ---- ---- - - 2
6 3 4 3 - - - - - - - 10 ---- ---- ---- ---- - - 3
7 1 1 1 - - - - - - - 3 ---- ---- ---- ---- - - 1
8 4 3 4 - - - - - - - 11 ---- ---- ---- ---- - - 4

 

§ 11

Rajt számÖszeg11-21-31-41-51-6Helyezés
5 6 ---- ---- ---- ---- - - 2
6 10 ---- ---- ---- ---- - - 3
7 3 ---- ---- ---- ---- - - 1
8 11 ---- ---- ---- ---- - - 4

 

Versenyeredmény protokoll:

HelyezésRajt számTáncosTáncosnőTánc EgyesületForduló
1 7 Kelemen András Zink Zsófia Zsámbéki TSE Döntő
2 5 Potondi Bence Juhász Anna Fáta Sziget Dance TSE Döntő
3 6 Nagy Zoltán Antal Zsófia Sziget Dance TSE Döntő
4 8 Kátai Csaba Botond Csabai Zsófia Levendula AMI Döntő