TÁNCTANFOLYAM ONLINE JELENTKEZÉS - TÁRSASTÁNC

Az alábbi városok közül tudjátok kiválasztani, hogy melyik

Kezdő TÁRSASTÁNC, SALSA vagy ROCK AND ROLL tánctanfolyamunkra szeretnétek jelentkezni.

Jelenleg az alábbi városokban van lehetőség jelentkezni az új induló Kezdő Tánctanfolyamokra:

Kezdő Felnőtt Társastánc tanfolyam TATABÁNYA Online Jelentkezés

Kezdő Felnőtt Rock and Roll Tánctanfolyam Tatabánya Online Jelentkezés

Kezdő Felnőtt Társastánc tanfolyam BUDAÖRS Online Jelentkezés

Kezdő Felnőtt Társastánc tanfolyam PÁTY Online Jelentkezés

Kezdő Felnőtt Társastánc tanfolyam BIATORBÁGY Online Jelentkezés

Minden tánctanfolyam csak akkor indul el, ha a jelentkezők száma eléri legalább a tánctanfolyam elindulásához szükséges minimális létszámot. Ez a létszám városonként különböző lehet de általában 8-10 fő szükséges minimálisan egy csoportos tánctanfolyam elindításához.

Minden leadott online tánctanfolyam jelentkezésről küldünk visszaigazolást!

Amennyiben a jelentkezés leadása után 48 órán belül nem érkezik meg a visszaigazolás, kérjük ellenőrizd a levelezőrendszered "spam" mappáját is. Ha valami hiba folytán egyáltalán nem kaptál válaszlevelet, kérünk küldd el még egyszer a jelentkezést, vagy keress meg minket telefonon!

A Tánckoktél Tánciskola telefonos elérhetőségei +36-20-377-2541
+36-30-393-0850