Új jelszó kérése
 

Felnőtt - Felnőtt 2 - Kezdő - Latin

F-F2-K-La

II. Tánckoktél Kupa Törökbálint F-F2-K-La

 

A fordulók értékelése:

Középdöntő
Döntő

Rajt lista:

Rajt számTáncosTáncosnőTánc Egyesület
14 Juhász Zsolt Hornyák Peggy COLOUR TE
15 Boldizsár Tamás Nagy Edina TrixiáN Tánciskola
16 Csanádi László Dr. Neiger Éva Kata Tánckoktél Tánciskola
17 Horváth Tibor Bikali Andrea Tánckoktél Tánciskola
47 Rohacsek Attila Tóth Claudia Botafogo TE
48 Takács Richárd Bíró Viktória COLOUR TE
49 Szabó Gábor Szabóné Dudás Csilla Spring Ball SE
50 Balla Péter Titkos Dorottya Tánckoktél Tánciskola
56 Túrú Tibor Szélpál Evelin Classicon KTSE

 

A verseny adatai:

Rendező Tánckoktél Tánciskola
Helyszín Törökbálint
Dátum 2013.04.13.
Verseny tipus Nem pontszerző
Versenyző párok létszáma 9

Testület:

Versenyvezető Répás Krisztián
Döntnök nincs
1. számláló Kovács Sándor
2. számláló

Pontozóbírók:

JelzésA pontozóbíró neve
A Molnár Olivér
B Kostyava Beatrix
C Kovács Máté

 

Forduló értékelése: Középdöntő

Rajt számCha-cha
ABCDEFGHIJK
SRumba
ABCDEFGHIJK
SJive
ABCDEFGHIJK
SSSSP
N
14 .XX-------- 2 XX.-------- 2 ...-------- 0 ----------- ----------- 4 N
15 XXX-------- 3 XXX-------- 3 XXX-------- 3 ----------- ----------- 9 T
16 ...-------- 0 ...-------- 0 ..X-------- 1 ----------- ----------- 1 N
17 XXX-------- 3 XXX-------- 3 XXX-------- 3 ----------- ----------- 9 T
47 XXX-------- 3 XXX-------- 3 XXX-------- 3 ----------- ----------- 9 T
48 XX.-------- 2 XXX-------- 3 X..-------- 1 ----------- ----------- 6 T
49 X.X-------- 2 ..X-------- 1 XX.-------- 2 ----------- ----------- 5 T
50 ...-------- 0 ...-------- 0 .XX-------- 2 ----------- ----------- 2 N
56 XXX-------- 3 XXX-------- 3 XXX-------- 3 ----------- ----------- 9 T

Forduló értékelése: Döntő

§5 - 8

 

Cha-chaABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
15 1 1 2 - - - - - - - - 2 ---- ---- ---- ---- ---- - 1
17 4 3 3 - - - - - - - - ---- ---- 2 ---- ---- ---- - 3
47 3 2 1 - - - - - - - - 1 2 ---- ---- ---- ---- - 2
48 5 5 5 - - - - - - - - ---- ---- ---- ---- 3 ---- - 5
49 6 6 6 - - - - - - - - ---- ---- ---- ---- ---- 3 - 6
56 2 4 4 - - - - - - - - ---- 1 1 3 ---- ---- - 4

 

RumbaABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
15 2 2 3 - - - - - - - - ---- 2 ---- ---- ---- ---- - 2
17 4 3 2 - - - - - - - - ---- 1 2 ---- ---- ---- - 3
47 3 1 1 - - - - - - - - 2 ---- ---- ---- ---- ---- - 1
48 6 4 6 - - - - - - - - ---- ---- ---- 1 1 3 - 6
49 5 6 5 - - - - - - - - ---- ---- ---- ---- 2 ---- - 5
56 1 5 4 - - - - - - - - 1 1 1 2 ---- ---- - 4

 

JiveABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
15 2 1 2 - - - - - - - - 1 3 ---- ---- ---- ---- - 2
17 3 3 4 - - - - - - - - ---- ---- 2/6 ---- ---- ---- - 4
47 4 2 3 - - - - - - - - ---- 1 2/5 ---- ---- ---- - 3
48 6 6 6 - - - - - - - - ---- ---- ---- ---- ---- 3 - 6
49 5 5 5 - - - - - - - - ---- ---- ---- ---- 3 ---- - 5
56 1 4 1 - - - - - - - - 2 ---- ---- ---- ---- ---- - 1

 

Végeredmény

§ 9-10

Rajt számChRJ-------Öszeg11-21-31-41-51-6Helyezés
15 1 2 2 - - - - - - - 5 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 1
17 3 3 4 - - - - - - - 10 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 4
47 2 1 3 - - - - - - - 6 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 2
48 5 6 6 - - - - - - - 17 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 6
49 6 5 5 - - - - - - - 16 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 5
56 4 4 1 - - - - - - - 9 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 3

 

§ 11

Rajt számÖszeg11-21-31-41-51-6Helyezés
15 5 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 1
17 10 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 4
47 6 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 2
48 17 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 6
49 16 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 5
56 9 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 3

 

Versenyeredmény protokoll:

HelyezésRajt számTáncosTáncosnőTánc EgyesületForduló
1 15 Boldizsár Tamás Nagy Edina TrixiáN Tánciskola Döntő
2 47 Rohacsek Attila Tóth Claudia Botafogo TE Döntő
3 56 Túrú Tibor Szélpál Evelin Classicon KTSE Döntő
4 17 Horváth Tibor Bikali Andrea Tánckoktél Tánciskola Döntő
5 49 Szabó Gábor Szabóné Dudás Csilla Spring Ball SE Döntő
6 48 Takács Richárd Bíró Viktória COLOUR TE Döntő
7 14 Juhász Zsolt Hornyák Peggy COLOUR TE Középdöntő
8 50 Balla Péter Titkos Dorottya Tánckoktél Tánciskola Középdöntő
9 16 Csanádi László Dr. Neiger Éva Kata Tánckoktél Tánciskola Középdöntő