Új jelszó kérése

TÁNCOS Esemény Naptár

2017. November
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Kezdő Tánctanfolyam indulások Tata, Tatabánya, Budaörs, Páty:

 

 

 

 

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM TATA 

Tánctanfolyam Tata - Tánciskola Tata

Társastánc tanfolyam indul:

2018. január 9. 

19 óra

 

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA

Tánctanfolyam / Tánciskola Tatabánya

Társastánc tanfolyam indul:

2018. január 12.  

19 óra

KEZDŐ LATIN és KARIBI TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA

LATIN Tánctanfolyam TATABÁNYA - Tánckoktél Tánciskola

Tánctanfolyam indul:

2018. január 8. 

19 óra

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM BUDAÖRS

Tánctanfolyam Budaörs - Tánciskola Budaörs

Társastánc tanfolyam indul:

2018. január 5. 

20 óra

 

KEZDŐ ROCK and ROLL TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA

Tánctanfolyam / Tánciskola Esztergom

Tánctanfolyam indul:

2018. január 12. 

17 óra

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM   PÁTY

Tánctanfolyam Páty - Tánciskola Páty

Társastánc tanfolyam indul:

2018. január 8.

18 óra

SZÉP Kártya elfogadás

A Tánckoktél Tánciskola szolgáltatásai  SZÉP Kártyákkal is kifizethetőek (CSAK ONLINE):

OTP és K&H SZÉP Kártyákat fogadunk el a tánctanfolyamokon. Csak ONLINE fizetés lehetséges!

Tánciskola - tánctábor és tánctanfolyam OTP SZÉP Kártyával

A tánciskola tanfolyamai és tánctáborai fizethetőek K&H SZÉP Kártyával is!

Fizetési megoldás

TÁNCISKOLA Szavazás

Összehasonlítás

Személyi kölcsön

Senior3-Kezdő-standard

Sen3-K-St

II. Tánckoktél Kupa Törökbálint Sen3-K-St

 

A fordulók értékelése:

Döntő

Rajt lista:

Rajt számTáncosTáncosnőTánc Egyesület
23 Bősze László Halák Éva Limp Sándor Tánciskola
22 Orbán Tibor Miklós Julianna Laguna KTSE
24 Butor Zoltán Butor Ágnes Limp Sándor Tánciskola
25 Talabér György Talabér Györgyné Babi Dancing Queen TSE
21 Láng István Rónaszéki Éva Danceworld SE
26 Zentai Ferenc Zentai Gitta Újpest TSE

 

A verseny adatai:

Rendező Tánckoktél Tánciskola
Helyszín Törökbálint
Dátum 2013.04.13.
Verseny tipus Nem pontszerző
Versenyző párok létszáma 6

Testület:

Versenyvezető Répás Krisztián
Döntnök nincs
1. számláló Kovács Sándor
2. számláló

Pontozóbírók:

JelzésA pontozóbíró neve
A Molnár Olivér
B Kostyava Beatrix
C Kovács Máté

 

 

Forduló értékelése: Döntő

§5 - 8

 

Angol k.ABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
21 4 6 4 - - - - - - - - ---- ---- ---- 2 ---- ---- - 5
22 1 4 2 - - - - - - - - 1 2/3 ---- ---- ---- ---- - 2
23 6 1 1 - - - - - - - - 2 ---- ---- ---- ---- ---- - 1
24 5 5 5 - - - - - - - - ---- ---- ---- ---- 3 ---- - 6
25 2 2 3 - - - - - - - - ---- 2/4 ---- ---- ---- ---- - 3
26 3 3 6 - - - - - - - - ---- ---- 2 ---- ---- ---- - 4

 

TangóABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
21 6 2 4 - - - - - - - - ---- 1 1 2/6 ---- ---- - 4
22 1 4 2 - - - - - - - - 1 2/3 2 ---- ---- ---- - 2
23 2 3 1 - - - - - - - - 1 2/3 3 ---- ---- ---- - 1
24 4 1 5 - - - - - - - - 1 1 1 2/5 ---- ---- - 3
25 5 5 3 - - - - - - - - ---- ---- 1 1 3 ---- - 5
26 3 6 6 - - - - - - - - ---- ---- 1 1 1 3 - 6

 

Quick stepABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
21 5 6 5 - - - - - - - - ---- ---- ---- ---- 2/10 ---- - 6
22 1 1 2 - - - - - - - - 2 ---- ---- ---- ---- ---- - 1
23 2 3 1 - - - - - - - - 1 2 ---- ---- ---- ---- - 2
24 4 2 3 - - - - - - - - ---- 1 2 ---- ---- ---- - 3
25 6 4 4 - - - - - - - - ---- ---- ---- 2 ---- ---- - 4
26 3 5 6 - - - - - - - - ---- ---- 1 1 2/8 ---- - 5

 

Végeredmény

§ 9-10

Rajt számAkTQ-------Öszeg11-21-31-41-51-6Helyezés
21 5 4 6 - - - - - - - 15 ---- ---- ---- ---- 2/9 ---- 5
22 2 2 1 - - - - - - - 5 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 2
23 1 1 2 - - - - - - - 4 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 1
24 6 3 3 - - - - - - - 12 ---- ---- 2 ---- ---- ---- 3
25 3 5 4 - - - - - - - 12 ---- ---- 1 ---- ---- ---- 4
26 4 6 5 - - - - - - - 15 ---- ---- ---- ---- 2/9 ---- 6

 

§ 11

Rajt számÖszeg11-21-31-41-51-6Helyezés
21 15 ---- ---- ---- ---- 6 ---- 5
22 5 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 2
23 4 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 1
24 12 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 3
25 12 ---- ---- ---- ---- ---- ---- 4
26 15 ---- ---- ---- ---- 5 ---- 6

 

Versenyeredmény protokoll:

HelyezésRajt számTáncosTáncosnőTánc EgyesületForduló
1 23 Bősze László Halák Éva Limp Sándor Tánciskola Döntő
2 22 Orbán Tibor Miklós Julianna Laguna KTSE Döntő
3 24 Butor Zoltán Butor Ágnes Limp Sándor Tánciskola Döntő
4 25 Talabér György Talabér Györgyné Babi Dancing Queen TSE Döntő
5 21 Láng István Rónaszéki Éva Danceworld SE Döntő
6 26 Zentai Ferenc Zentai Gitta Újpest TSE Döntő