TÁNCTANFOLYAM PÁTY - Társastánc és Salsa Páty

Társastánc tanfolyam egyedül?

2011.08.17 22:24
Már régen szeretnél beiratkozni egy társastánc tanfolyamra, de nincs kivel? Hozzánk egyedül is jelentkezhetsz!

Körbekérdezted már az ismerőseidet, barátaidat, a családot, de senki nem akar veled elmenni táncolni tanulni? Ne aggódj! A Tánckoktél Tánciskola társastánc tanfolyamaira táncpartner nélkül is jelentkezhetsz. Hogyan lehetséges ez?

A kezdő tánctanfolyamainkra gyakran jelentkeznek mások is pár nélkül, így az is lehet, hogy már az első táncórán megtalálod a táncpartnered. De ha mégsem így lenne, akkor sem kell aggódnod, mert az órákon párcsere van, így Te is fogsz tudni párban táncolni.

Az is gyakori, hogy a régebb óta táncolók bejárnak a kezdő táncórákra, hogy segítsenek és hogy javítsák a nemek arányát.

Ha tényleg szeretnél megtanulni táncolni, akkor nyugodtan vágj bele egyedül is! Légy kitartó és előbb- utóbb megtalálod a párod a táncparketten!