Új jelszó kérése

TÁNCOS Esemény Naptár

2018. Április
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
 
 
 
 
 
 

Kezdő Tánctanfolyam indulások Tata, Tatabánya, Budaörs, Páty:

 

 

 

 

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM TATA 

Tánctanfolyam Tata - Tánciskola Tata

Társastánc tanfolyam indul:

2018. január 9. 

19 óra

 

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA

Tánctanfolyam / Tánciskola Tatabánya

Társastánc tanfolyam indul:

2018. március 22.  

18 óra

KEZDŐ LATIN és KARIBI TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA

LATIN Tánctanfolyam TATABÁNYA - Tánckoktél Tánciskola

Tánctanfolyam indul:

2018. március23. 

18 óra

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM BUDAÖRS

Tánctanfolyam Budaörs - Tánciskola Budaörs

Társastánc tanfolyam indul:

2018. április 27. 

18 óra

 

KEZDŐ ROCK and ROLL TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA

Tánctanfolyam indul:

2018. január 29. 

18 óra

KEZDŐ  TÁNCTANFOLYAM   PÁTY

Tánctanfolyam Páty - Tánciskola Páty

Társastánc tanfolyam indul:

2018. április 9.

18 óra

SZÉP Kártya elfogadás

A Tánckoktél Tánciskola szolgáltatásai  SZÉP Kártyákkal is kifizethetőek (CSAK ONLINE):

OTP és K&H SZÉP Kártyákat fogadunk el a tánctanfolyamokon. Csak ONLINE fizetés lehetséges!

Tánciskola - tánctábor és tánctanfolyam OTP SZÉP Kártyával

A tánciskola tanfolyamai és tánctáborai fizethetőek K&H SZÉP Kártyával is!

Fizetési megoldás

TÁNCISKOLA Szavazás

Összehasonlítás

Személyi kölcsön

Junior - Első versenyes - Latin

 

Ju-EV-La

Tánckoktél Táncverseny 2012. december 2. Ju-EV-La

 

A fordulók értékelése:

Középdöntő
Döntő

Rajt lista:

Rajt számTáncosTáncosnőTánc Egyesület
40 Ilyés Ádám Sulyán Lilla Sway TSE
62 Molnár Levente Bélafalvi Bettina Trixián tánciskola
67 Balog Mendel Apkó Julia Tánckoktél Tánciskola
65 Balog Mendel Barabási Liza Tánckoktél Tánciskola
64 Dohány Tibor Tóbiás Patrícia Tánckoktél Tánciskola
66 Bánfi Barnabás Apkó Blanka Tánckoktél Tánciskola
63 Kovács Győző Krajczár Noémi Trixián Tánciskola

A verseny adatai:

Rendező Tánckoktél Tánciskola
Helyszín Biatorbágy
Dátum 2012.12.02.
Verseny tipus Nem pontszerző
Versenyző párok létszáma 7

Testület:

Versenyvezető Répás Krisztián
1. számláló Kovács Sándor

Pontozóbírók:

JelzésA pontozóbíró neve
A Boros Zoltán
B Illés Andrea
C Krekuska Ferenc
D Kostyava Beatrix
E Molnár Olivér

Forduló értékelése: Középdöntő

Rajt számCha-cha
ABCDEFGHIJK
SRumba
ABCDEFGHIJK
SJive
ABCDEFGHIJK
SSSSP
N
40 .XXXX------ 4 XXXXX------ 5 XXXXX------ 5 ----------- ----------- 14 T
62 XXXXX------ 5 X.XX.------ 3 X..XX------ 3 ----------- ----------- 11 T
63 .....------ 0 .X.XX------ 3 ...X.------ 1 ----------- ----------- 4 N
64 X.X..------ 2 X.X.X------ 3 XXXXX------ 5 ----------- ----------- 10 N
65 XXXXX------ 5 XXXXX------ 5 XXX.X------ 4 ----------- ----------- 14 T
66 XX.XX------ 4 .X..X------ 2 XXX.X------ 4 ----------- ----------- 10 N
67 XXXXX------ 5 XXXX.------ 4 .XXX.------ 3 ----------- ----------- 12 T

Forduló értékelése: Döntő

 

 

Cha-chaABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
40 1 1 1 1 1 - - - - - - 5 ---- ---- ---- - - - 1
62 2 4 4 2 2 - - - - - - ---- 3 ---- ---- - - - 2
65 4 2 3 4 3 - - - - - - ---- 1 3 ---- - - - 4
67 3 3 2 3 4 - - - - - - ---- 1 4 ---- - - - 3

 

RumbaABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
40 1 1 1 1 1 - - - - - - 5 ---- ---- ---- - - - 1
62 2 3 4 2 2 - - - - - - ---- 3 ---- ---- - - - 2
65 4 4 3 4 4 - - - - - - ---- ---- 1 5 - - - 4
67 3 2 2 3 3 - - - - - - ---- 2 5 ---- - - - 3

 

JiveABCDEFGHIJK11-21-31-41-51-61-7Helyezés
40 1 1 1 1 1 - - - - - - 5 ---- ---- ---- - - - 1
62 2 4 4 4 3 - - - - - - ---- 1 2 5 - - - 4
65 3 2 3 3 2 - - - - - - ---- 2 5 ---- - - - 2
67 4 3 2 2 4 - - - - - - ---- 2 3 ---- - - - 3

 

Végeredmény

Rajt számChRJ-------Öszeg11-21-31-41-51-6Helyezés
40 1 1 1 - - - - - - - 3 ---- ---- ---- ---- - - 1
62 2 2 4 - - - - - - - 8 ---- ---- ---- ---- - - 2
65 4 4 2 - - - - - - - 10 ---- ---- ---- ---- - - 4
67 3 3 3 - - - - - - - 9 ---- ---- ---- ---- - - 3

 

Rajt számÖszeg11-21-31-41-51-6Helyezés
40 3 ---- ---- ---- ---- - - 1
62 8 ---- ---- ---- ---- - - 2
65 10 ---- ---- ---- ---- - - 4
67 9 ---- ---- ---- ---- - - 3

Versenyeredmény protokoll:

HelyezésRajt számTáncosTáncosnőTánc EgyesületForduló
1 40 Ilyés Ádám Sulyán Lilla Sway TSE Döntő
2 62 Molnár Levente Bélafalvi Bettina Trixián tánciskola Döntő
3 67 Balog Mendel Apkó Julia Tánckoktél Tánciskola Döntő
4 65 Balog Mendel Barabási Liza Tánckoktél Tánciskola Döntő
5-6 64 Dohány Tibor Tóbiás Patrícia Tánckoktél Tánciskola Középdöntő
5-6 66 Bánfi Barnabás Apkó Blanka Tánckoktél Tánciskola Középdöntő
7 63 Kovács Győző Krajczár Noémi Trixián Tánciskola Középdöntő

Kitiltott párok:

Nem volt kizárt pár !