TÁNC TECHNIKÁK 1. - A Ritmus és a Zene

ÚJ
TÁNC TECHNIKÁK 1. - A Ritmus és a Zene

A táncban a zene az elsőszámú legfontosabb elem a technikáknál.

Hiába tud valaki rengeteg figurát a táncokban, vagy hiába táncolna technikailag szépen, ha nem zenére táncol, kicsúszik a zenéből, nem tud elindulni zenére, stb.

Ez az oktató csomag a zenék megértésében segít, illetve a különböző zenék és zenei ritmusok felbontásában, megtanulásában nyújt segítséget a táncosoknak.

A videócsomag 13 oktató videót és 5 pdf anyagot tartalmaz általános zenei alapokból, illetve az alap és a legnépszerűbb társastáncok zenéjére való táncoláshoz.

Részlet a csomag tartalmából:

Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek

A Tánc technikák csomag első részében a zenetanulás, a tánczenékkel való ismerkedés, a ritmusok, ütemek fogalma és boncolgatása a fő téma.

Általánosságban a zenei alapokról is tanulsz benne, illetve egyes népszerűbb táncokon keresztül táncspecifikusan is megismerkedsz a különböző zenékkel és zenei ritmusokkal.

Adatok
Termék státusza