TÁNCISKOLA / TÁNCTANFOLYAM ÓRAREND

TÁNCKOKTÉL TÁNCISKOLA ÓRAREND

Felnőtt Tánctanfolyam - TATA, TATABÁNYA, KÖRNYE, BUDAÖRS, PÁTY, ESZTERGOM KERTVÁROS

HÉTFŐ
Kezdő

Társastánc és Salsa

Tatabánya

Tánckoktél Tánc- és Mozgásközpont
Teljesen kezdő szintű tánctanfolyam felnőtteknek és ifiknek 13 éves kortól. Felső korhatár nincs. Táncpartner nem szükséges. Tanulható táncok: Angol keringő, Cha-cha-cha, Bécsi keringő, Madison, Party Jive, Vonalas Salsa. Szükséges tánctudás a tánctanfolyam elkezdéséhez: NINCS!
Haladó Társastánc és Salsa 18:00-19:00

Paagh Étterem táncterem
Haladó szintű tánctanfolyam felnőtteknek és ifiknek 13 éves kortól. Felső korhatár nincs. Táncpartner nem szükséges. Tanulható táncok: Cha-cha-cha, Foxtrott, Rumba, Tangó, Jive, Szamba Szükséges tánctudás a tánctanfolyam elkezdéséhez: Kezdő tanfolyam elvégzése!
Hobby

Társastánc és Salsa

Paagh Étterem táncterem
Hobby társastánc és versenytánc csoport. Szükséges tánctudás: a kezdő és a haladó tánctanfolyam elvégzése. Bekapcsolódás folyamatosan.
Versenytánc előkészítő

Standard / Latin táncok

Paagh Étterem táncterem
A Hobby társastánc és versenytánc csoport kiegészítése. Külön óradíjas. Az órák látogatását a havi tagdíj nem foglalja magába. Szükséges tánctudás: a kezdő és a haladó tánctanfolyam elvégzése. Folyamatos bekapcsolódás.

KEDD
Hobby Társastánc és Salsa 18:00-19:00

Haladó
 Salsa 19:00-20:00

Művelődési Ház
Haladó szintű tánctanfolyam felnőtteknek és ifiknek 13 éves kortól. Felső korhatár nincs. Táncpartner nem szükséges. Tanulható táncok: Vonalas salsa haladó szintű figurák Szükséges tánctudás a tánctanfolyam elkezdéséhez: Kezdő salsa tanfolyam elvégzése!

SZERDA
Haladó Társastánc és Salsa 18:00-19:00

TATABÁNYA

Versenytánc / Hobby Standard / latin társastáncok 19:00-21:00

TATABÁNYA

Tánckoktél Tánc- és Mozgásközpont
Versenytánc és hobby tánccsoport. Szükséges tánctudás: a kezdő és a haladó tánctanfolyam elvégzése. Bekapcsolódás folyamatosan.

CSÜTÖRTÖK
  Haladó Társastánc és Salsa 19:00-20:00

Művelődési Ház
Haladó szintű tánctanfolyam felnőtteknek és ifiknek 13 éves kortól. Felső korhatár nincs. Táncpartner nem szükséges. Tanulható táncok: Cha-cha-cha, Rumba, Foxtrott, Tangó, Jive, Szamba. Szükséges tánctudás a tánctanfolyam elkezdéséhez: A KEZDŐ TÁNCTANFOLYAM ELVÉGZÉSE!

PÉNTEK
  Kezdő Társastánc és Salsa 18:00-19:00

Hobby Társastánc és Salsa 19:00-20:00

Haladó Társastánc és Salsa 20:00-21.00

Kezdő Vonalas salsa
21:00-22.00

Kamaraerdei Köz. Ház

Teljesen kezdő szintű tánctanfolyam felnőtteknek és ifiknek 13 éves kortól. Felső korhatár nincs. Táncpartner nem szükséges. Tanulható táncok: Kezdő szintű vonalas salsa figurák Szükséges tánctudás a tánctanfolyam elkezdéséhez: NINCS!