TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA - ROCK and ROLL Tatabánya

ROCK n ROLL TÁNCISKOLA TATABÁNYA

Kezdő Felnőtt Rock n Roll Tánctanfolyam TATABÁNYA

Kezdő Latin és Karibi Tánctanfolyam Tatabánya KEZDŐ TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA FALÁB GARANCIÁVAL

Tánctanfolyam Tatabánya / Tánciskola Tatabánya online jelentkezés

Kezdő Rock and Roll Tánctanfolyam Tatabánya következő kezdés:

2020. SZEPTEMBER 10. csütörtök 20 óra

Táncoktatás Helyszíne:

TATABÁNYA - Tánckoktél Tánc és Mozgásközpont

TATABÁNYA, Határ út

Közvetlenül az Erőmű sportpálya mellett, kék sátortetős épületben az emeleten.

Bejárat hátulról, a focipályához közelebbi oldalon lévő fehér ajtón.

Rock and Roll Tánctanfolyam Tatabánya térképe

A kezdő Rock and Roll tánctanfolyam 8 hetes, heti 1 X 60 perc,

minden csütörtökön 20-21 óráig

Részvételi díj a tatabányai Rock and Roll tánctanfolyamra:

18.000 Ft / fő / 8 hét

Ha párral jössz (fiú+lány pár) kedvezményt kapsz a tánctanfolyam részvételi díjából!

Páros kedvezmény esetén a tánctanfolyam részvételi díja:

17.000 Ft / fő / 8 hét

A kezdő Rock and Roll tánctanfolyam tananyaga:

Rock and Roll és Party Jive alapok, figurák és könnyebb félakrobatikus figurák a tanfolyam vége felé.

Szükséges tánctudás a tánctanfolyam elkezdéséhez:

NINCS!!!

A Rock and Roll tánctanfolyam teljesen kezdő szintről, az alapoktól indul!

Tánctanfolyam Fizetési lehetőségek:

Készpénzzel a helyszínen. Átutalással vagy banki befizetéssel a tánciskola CIB Bankos számlájára.  Bankkártyával. Visa, Mastercard, Amex betéti és hitelkártyával.     PayPal számláról, vagy PayPalon keresztül bankkártyával ONLINE a webáruházon keresztül.     OTP SzÉP Kártyával csak ONLINE, átutalással a saját OTP Szép Kártyás számláról a Tánckoktél Tánciskolának.

Kezdő tánctanfolyamainkon az OTP SZÉP Kártyáit fogadjuk el

a készpénzen kívül (CSAK ONLINE)!

A SZÉP Kártyás fizetés módja:

Be kell lépni a saját OTP-nél vezetett SZÉP Kártya fiókba és ott ki kell választani kedvezményezettnek a Tánckoktél Tánciskolát és elindítani az utalást.

Az utalásról kérjük elhozni a kinyomtatott bizonylatot az első táncórára.

Az OTP Szép kártyán kívü a Tánckoktél Tánciskola saját ajándékutalványával is lehet fizetni tánctanfolyamot:

Tánctanfolyam / Tánciskola Tatabánya online jelentkezés

Minden tánctanfolyam órája 60 perces!

A tánctanfolyamok csak a minimális jelentkezési létszám elérése esetén indulnak el!

A tánctanfolyam helyszín és időpont változtatásának a jogát fenntartjuk!

Változás esetén, időben értesítünk minden jelentkezőt és frissítjük az adatokat az oldalon.

A kezdő és haladó tánctanfolyam segédanyaga megvásárolható Táncoktató DVD-n, a zenei anyaga pedig Tánczene CD-n

a webáruházban és a táncórákon!

Minden tánctanfolyam csak a minimális online jelentkezési létszám elérése esetén indul el!

A Rock and Roll Tánctanfolyam táncoktató segédanyaga megvásárolható Táncoktató DVD-n a webáruházban és a táncórákon!

Rock and Roll 1 Táncoktató DVD Rock and Roll 2 Táncoktató DVD

A tánctanfolyamok időpont és helyszín változtatásának jogát fenntartjuk!

Bármilyen változás esetén, küldünk értesítést a jelentkezőknek és frissítjük az adatokat a honlapon!

Ha kérdésed lenne a tánctanfolyamokkal, vagy a tánciskolával kapcsolatban, illetve ha szeretnél pontosabb képet kapni arról, hogy működik nálunk a tánciskola és milyen programjaink vannak, akkor olvasd el a

TUDNIVALÓK A TÁNCTANULÁSRÓL CÍMŰ RÖVID ÖSSZEFOGLALÓNKAT!

Már régen szeretnél beiratkozni egy társastánc tanfolyamra, de nincs kivel? Hozzánk egyedül is jelentkezhetsz!
2011.11.15 20:43

Melyik is a jó szó tánciskola vagy tánc iskola? Miben más egy tánc iskola, mint egy általános vagy közép iskola?

2011.11.15 22:30
Bizony társas tánc a társastánc! Együtt tanulni valamit úgy, hogy az a két fél harmóniája nélkül nem működik nagyon nehéz...
2011.08.04 21:38
Meg lehet-e tanulni táncolni felnőtt fejjel? Egy tánciskola, vagy tánctanfolyam csak gyerekként kezdhető el?