Online Jelentkezési lap - Argentin Tangó Intenzív Workshop

GRATULÁLUNK!

Szuper döntést hoztál, hogy szeretnél jelentkezni erre a különleges Workshopra ahol beleshetsz az Argentin Tangó különleges világába.

- Ha nem csak a helyszínen szeretnéd végigcsinálni a 3 órás Workshopot, hanem otthon is gyakorolnád a tanultakat, lehetőség van most a jelentkezésnél kedvező áron kérni a teljes Workshop videós anyagát, amit utána bármikor visszanézhetsz.

Ezt a Workshop után fogjuk elküldeni e-mailben, ha megadsz egy gmailes címet. Utána ezt letöltheted és bárhol, bármikor nézheted.

Ha szeretnéd a felvételt, akkor a jegyvásárlásnál a Prémium opciót válaszd.

- Ha párban jelentkeztek, akkor a páros jegyvásárlást válasszátok és nem kell két jelentkezési lapot küldenetek. Ha a videót is kéritek akkor a páros prémium jegyet válasszátok.

- Ha átutalással szeretnél fizetni akkor a következő adatokat kell megadni az utaláskor:

Reflexio 2005 Bt.

CIB Bank

Számlaszámunk: 10701441-65784439-51100005

A közleménybe írd, hogy Argentin tangó workshop.

Milyen típusú jegyet szeretnél?
Kérjük add meg a neved!
Kérjük add meg az e-mail címed! (Lehetőleg privát, ahol elérünk. Ha videót is kértél, akkor lehetőleg gmail. Ide fogjuk küldeni a videót a workshop után.)
Kérjük add meg a telefon számod! (lehetőleg saját mobil)
Párral jössz? (Ha igen, akkor a párodnak már nem kell külön jelentkezni és ebben az esetben a jegynél, a páros jegyet válaszd.)
Igen
Nem
Párod neve
Párod telefonszáma
Párod e-mail címe
Milyen fizetési típust választasz erre a workshopra? A jelentkezés csak a befizetés megtörténtével válik teljessé!
Elfogadod, hogy a jelentkezésed csak a befizetéssel együtt válik véglegessé és hogy lemondás esetén a befizetett összeget nem tudjuk visszatéríteni, kivéve a workshop elmaradása esetén.
Igen
Nem (ebben az esetben sajnos nem tudjuk elfogadni a jelentkezésed)
Egyéb megjegyzés

A kért és megadott adatokat a Tánckoktél Tánciskola és a Tánckoktél Tánc és Mozgásközpont

bizalmasan kezeli és harmadik félnek nem adja ki!

Az adatkezelési tájékoztatónk ITT olvasható:

Tánckoktél Tánciskola Adatkezelési Tájékoztató