LATIN TÁNCTANFOLYAM TATABÁNYA - Latin és Karibi Társastánc Tatabánya

Tánctanulás felnőttként?

2011.08.04 21:38
Meg lehet-e tanulni táncolni felnőtt fejjel? Egy tánciskola, vagy tánctanfolyam csak gyerekként kezdhető el?

Sokan aggodalommal vágnak neki a tánctanulásnak 25 év felett. Pedig semmi okuk félni, hiszen felnőtt fejjel is képes az ember megtanulni egyes táncokat. Nem kell nyakatekert mutatványokat előadni egy buliban. A cél az, hogy jól érezd magad és a legtöbb zenére meg tudj mozdulni!

Mi azt gondoljuk, hogy ha fizikailag és szellemilég ép valaki, akkor az képes megtanulni egyszerű mozgássorokat. Kinek több, kinek kevesebb időbe telik, de ha valaki kitartó, akkor végül siker koronázza majd a sok gyakorlást!

Egy szóval ne aggódj! Téged is biztosan meg fogunk tudni tanítani táncolni, ha Te is szeretnéd!