Esküvői tánctanítás ingyen játék

Már megvan az esküvő időpontja? Ruha, lagzi helyszíne, vacsora, gyűrűk, meghívó és még sorolhatnánk- mind nagyon fontosak. Azonban arról se feledkezz meg, hogy a nyitótáncot is nektek kell (vagy legalábbis szokás) eltáncolni.

Most talán az jut eszedbe, hogy nem vagy valami táncoslábú, de ne aggódj, ez nem annyira nehéz dolog mint amilyennek tűnik, pláne ha van segítség a tánctanulás terén.

Most ráadásul még nyerhetsz is 2 ingyen táncórát, mely alatt megtanítjuk nektek az angol keringő mint az egyik legnépszerűbb nyitótánc alapjait, így már ezzel sem lesz gondotok!

A nyereményjátékban mindenki automatikusan részt vesz, aki kitölti az alábbi ürlapot!

A játék időtartama: 2012. január 4. - 2012. február 29.

Sorsolás: 2012. március 1-én

A nyertes párost emailben értesítjük ezért kérjük, hogy olyan e-mail címet adjatok meg, amin el tudunk érni.

A nyeremény táncórák megtartására előre egyeztettt időpontban kerül sor. Helyszín: Páty- Paagh Étterem emeleti terme

Nevetek:
Település, ahol laktok:
Az esküvő időpontja
e-mail cím:

A kért és megadott adatokat a Tánckoktél Tánciskola és a Tánckoktél Tánc és Mozgásközpont

bizalmasan kezeli és harmadik félnek nem adja ki!

Az adatkezelési tájékoztatónk ITT olvasható:

Tánckoktél Tánciskola Adatkezelési Tájékoztató