Táncverseny 2016. december 11.

Tánckoktél Bál

Időpont: 2022. december 11. VASÁRNAP 19-23 óráig

Helyszín: Tatabánya- Tánckoktél Tánc és Mozgásközpont

Tatabánya - Határ út, közvetlenül az Erőmű Sportpálya mellett, kék sátortetős épület, bejárat hátulról a fehér ajtón

Belépő: Elővételben: 2.500 Ft

Helyszínen: 3.500 Ft

Jegyrendelés elővételben

Jegyeket a Táncversenyre és Bálra az alábbi módon rendelhet:

1. E-mailben az info@tanckokteltanciskola.hu címre küldve a levelet, vagy

2. Az alábbi űrlap kitöltésével.

- A helyszínen is lesz lehetőség jegyet venni a rendezvényre, de már csak magasabb áron! Csak a bálra vagy a versenyre NEM  lehet jegyet venni sem elővételben, sem a helyszínen! A megvásárolt jegyek a teljes rendezvényre vonatkoznak. A rendezvény a Tánckoktél Kupa táncversennyel kezdődik és a Tánckoktél Bállal fejeződik be.

- Az előrendelt jegyek vételárát át kell utalni a bankszámlánkra, utána tudjuk véglegesíteni a rendelést, amit, ha időben megrendelik ki tudjuk postázni (minimum 5 db jegy/cím esetén) a vevő címére, vagy ha erre már nincs idő el kell küldeni a pontos neveket és a rendezvény napján név szerint átvehetők a bejáratnál.

- Bankszámla számunk és az utalási adatok:

- Számlatulajdonos neve: Reflexio 2005 Bt.

- Számlát vezető bank neve: CIB Bank

- Számlaszám: 10701441-65784439-51100005

Az előrendelt jegyek az alábbi módokon vehetőek át, miután megtörtént az utalás részünkre:

1. Személyesen valamelyik helyszínünkön 2016. december 7-ig.

Tata, Tatabánya, Budaörs, Páty, Esztergom-kertváros és Budapest XI. kerület.

Ebben az esetben lehetőség van készpénzes fizetésre az átvételkor!

2. Postán kiküldjük, ha minimum 5 db jegyet rendel egy címről és az utalás megtörténik legkésőbb 2016. november 30-ig. utána a postázás már nem lehetséges, mert nem tudjuk garantálni, hogy megérkezik időben a jegy.

3. Elküldik a pontos neveket e-mailben az info@tanckokteltanciskola.hu címre és a rendezvény napján átvehetőek a megadott személyeknek a bejáratnál.

Ebben az esetben is az utalásnak meg kell történnie legkésőbb 2016. december 8-ig.

2016. december 7. után már csak a helyszínen lehet jegyet venni az emelt áron!

Versenyzőknek nem kell jegyet venni, ők a nevezési díjat fizetik.

A felkészítő tanároknak nem kell jegyet venni a rendezvényre!

Az elővételes és helyszíni belépő érvényes a versenyre és az utána következő évadzáró bálra is!

Nincs külön belépő csak a versenyre, vagy a bálra!

A rendezvény elmaradása esetén az elővételes jegyek 30 napos jogvesztő határidővel válthatóak vissza!

Egyéb esetben jegyet nem váltunk vissza!

Jegy előrendeléshez kérjük írjon e-mailt: info@tanckokteltanciskola.hu vagy

töltse ki az alábbi adatlapot:

Megrendelő neve
Megrendelő e-mail címe (lehetőleg magán)
Megrendelő telefonszáma (lehetőleg mobil)
Hány darab jegyet szeretne rendelni?
Egyéb megjegyzés