Ilyen könnyen még sosem volt elérhető és egyszerű a tánctanulás!

Kedvezménykupon az oldal alján...

Elindult a legújabb tánctanfolyamunk,

az Online Kezdő Társastánc Tanfolyam!

Ez a tanfolyam ötvözi a hagyományos Kezdő Tánctanfolyamunkat, a modern Táncoktató videókkal, de ennél sokkal többet tud.

Akár, ha csak most kezdenél táncot tanulni, vagy már elvégeztél egy kezdő tanfolyamot, ez nagyon hasznos segítség lesz a fejlődésben,

ugyanis olyan dolgokat is beletettünk ami a Táncoktató DVD-ken nincs rajta

és a hagyományos tanfolyam óráin sokszor kéne ahhoz hallani, hogy berögzüljön.

Az Online Tanfolyam abban is erős, hogy akárhányszor megnézheted, visszatekerheted, megállíthatod és újranézheted a leckéket.

Ilyen például a zenére számolás megtanulása és a ritmusérzék fejlesztése, ami szintén az Online Tanfolyam része,

ahogy az elméleti oktatás is.

Ebben az Online Tanfolyamban minden benne van ami a hagyományos tanfolyam óráin és ezt bármikor visszanézheted,

megállíthatod és annyiszor gyakorolhatod amíg meg nem tanulod teljesen.

A tanulásban is segítünk mert a tanfolyam Interaktív,

így lehetőséged van bármiről kérdezni az anyaggal kapcsolatban.

Minden táncnál, külön leckében foglalkozunk a zene és a ritmus számolásának elsajátításával.

Nem csak nézheted bárhol és bármikor, bármilyen eszközről (asztali gép, laptop, okostelefon, tablet), hanem minden leckét,

akár videó, akár pdf anyag, megkapsz teljesen letölthető formában is a tanfolyam segédanyagaként.

Összefoglalva, mit kapsz, ha beiratkozol a legújabb

Online Kezdő Társastánc Tanfolyamunkra:

• 8 fejezeten és azon belül 54 leckén keresztül vezetünk végig a tanfolyamon lépésről lépésre, minden leckét annyiszor nézel meg, ahányszor csak szeretnél.

• Nem kell sorban haladnod, bármelyikkel kezdhetsz amelyik szimpatikusabb.

• Több mint 3 órányi videót kapsz, amit bárhol és bármikor nézhetsz, letölthetsz, hogy offline is tudj tanulni.

• 15 db olvasó leckét kapsz a videók mellé pdf formában, hogy az elméleti tudásod is penge legyen.

• Összesen 48 db letölthető segédanyagot kapsz a tanfolyamhoz, ami tartalmazza a videókat, a zenéket számolással mp3 formában és az elméleti pdf-eket is.

ITT TUDOD MEGNÉZNI A RÉSZLETEKET ÉS

BEIRATKOZNI!

VAGY KATTINTS A KÉPRE!

MOST, A LEGGYORSABB 20(!!) BEIRATKOZÓ,

60% KEDVEZMÉNNYEL VEHET RÉSZT A TANFOLYAMON!

Ehhez nem kell mást csinálnod, mint az alábbi kuponkódot beírni a regisztrációkor és ha benne vagy az első 20-ban, akkor máris érvényesül a kedvezmény és féláron vehetsz részt a tanfolyamon!

KUPONKÓD: FB060

Az első 20 db érvényes, így nem árt igyekezni, ha nem szeretnél lemaradni egy ilyen lehetőségről! :)

Várunk Téged is az Online Hallgatóink között!