SALSA TÁNCTANFOLYAM ONLINE JELENTKEZÉS

Az alábbi városok közül tudjátok kiválasztani, hogy melyik

Kezdő Vonalas SALSA tanfolyamunkra szeretnétek jelentkezni.

A Kezdő és Haladó SALSA Tánctanfolyam indulásokat és pontos időpontokat, megtaláljátok a

Felnőtt Vonalas SALSA tánctanfolyam menüben,

szintén városok szerinti bontásban.

Kezdő felnőtt Vonalas SALSA Tánctanfolyam TATABÁNYA Online Jelentkezés

Kezdő felnőtt Vonalas SALSA Tánctanfolyam TATA

Kezdő felnőtt Vonalas SALSA Tánctanfolyam BUDAÖRS

Kezdő felnőtt Vonalas SALSA Tánctanfolyam BIATORBÁGY

Online Jelentkezés

Minden tánctanfolyam csak akkor indul el, ha a jelentkezők száma eléri legalább a tánctanfolyam elindulásához szükséges minimális létszámot. Ez a létszám városonként különböző lehet de általában 8-10 fő szükséges minimálisan egy csoportos tánctanfolyam elindításához.

Minden leadott online tánctanfolyam jelentkezésről küldünk visszaigazolást!

Amennyiben a jelentkezés leadása után 48 órán belül nem érkezik meg a visszaigazolás, kérjük ellenőrizd a levelezőrendszered "spam" mappáját is. Ha valami hiba folytán egyáltalán nem kaptál válaszlevelet, kérünk küldd el még egyszer a jelentkezést, vagy keress meg minket telefonon!

A Tánckoktél Tánciskola telefonos elérhetőségei +36-20-377-2541
+36-30-393-0850